ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВИДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДОЗВІЛЬНОГО

ХАРАКТЕРУ ТА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адреса: 85670, м.Вугледар, вул.30-річчя Перемоги, будинок 16.

Телефон: /06273/6-55-11

E-mail: vmrcnap@vugledar-rada.gov.ua

ugledarcnap@gmail.com

Структура відділу:

Начальник відділу – Пугач Вікторія Михайлівна

Адміністратор відділу – Гонтарь Роза Ідрісівна

Адміністратор відділу – Скрипник Світлана Олександрівна

Адміністратор відділу – Пономаренко Тетяна Вікторівна

Графік роботи відділу:

Понеділок – четвер з 7.45 до 17.00

П’ятниця – з 7.45 до 15.45

Перерва на обід – гнучка

Вихідні дні – субота, неділя, святкові та неробочі дні

Загальні відомості:

Дата створення відділу - 01 липня 2013 року (рішення міської ради від 25.04.2013/6-35-18 «О внесении изменений в структуру городского совета и его исполнительных органов»).

Відділ виконує повноваження Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара (пункту 1.2 рішення міської ради від 20.03.2020 №7/56-18 «Про затвердження Положення про відділ з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг Вугледарської міської ради у новій редакції»).

Основні напрямки діяльності відділу:

1) Здійснення керівництва та організаційного забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара, його територіальних підрозділів та/або віддалених робочих місць адміністраторів.

2) Вирішення питання забезпечення надання документів дозвільного характеру і адміністративних послуг суб’єктам звернення за принципом «єдиного вікна».

3) Забезпечення дотримання законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють порядок надання адміністративних послуг.

4) Забезпечення встановлення єдиних для усіх суб’єктів звернень та суб’єктів надання адміністративних послуг вимог відповідно до діючого законодавства та до порядку надання адміністративних послуг, в тому числі видачі документів дозвільного характеру.

5) Напрацювання і застосування методів та засобів для мінімізації і ліквідації корупційних загроз, що можуть виникати під час взаємовідносин між суб’єктами звернень та суб’єктами надання адміністративних послуг.

6) Спрощення та оптимізація системи надання адміністративних послуг.

Вкладення:

Положення про Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара