Адреса 85670, Донецька область, м. Вугледар, вул. Трифонова, будинок 6, кабінет №2, №3,

Телефон 06 273 6 41 87

Відділ є юридичною особою. Код ЄДРПОУ 41114430

Офіційний сайт міської ради: https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php

Е пошта vmrarhiv@vugledar-rada.gov.ua

Начальник відділу — Швякова Ольга Андріївна

Прийомні дні:

Понеділок - четвер з 8.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 8.00 до 16.45 (перерва з 12.00 до 13.00)

Основні напрями діяльності:

-реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства на в межах своєї компетенції, здійснення управління архівною справою і діловодством на території міста;

-забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд і архівні установи;

-забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання інформації.

Архівний відділ надає консультаційно – методичну допомогу архівним підрозділам підприємств, установ і організацій міста з питань:

-експертизи цінності документів;

-формування документів у справи та складання номенклатури справ;

-складання описів справ, історичних довідок, передмов, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду;

-підготовки та передавання справ на державне зберігання;

-забезпечення умов гарантованого збереження документів;

-організації користування архівними документами.

Відповідно до запитів юридичних і фізичних осіб архівний відділ надає довідки щодо підтвердження трудового стажу працівників ліквідованих підприємств, установ; депутатського стажу, про право власності на житло, про виділення земельних ділянок тощо. Архівні довідки та копії документів офіційно засвідчуються архівом.