Installing Joomla

 

Протягом 2016 року уповноваженим органом з питань пробації направлено 18  осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, із них за допомогою до Спостережної комісії виконавчого комітету Вугледарської міської ради звернулось 8 осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, з необхідністю допомоги в оформленні документів – 8 осіб. Усі особи перебували на соціальному обслуговуванні у Вугледарському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та отримали соціально-педагогічні, соціально-економічні, юридичні та психологічні послуги.

      Протягом 2016 року проведено 4 засідання спостережної комісії: на 1 - 3 засіданнях - розглянуті питання щодо допомоги 8 особам, які засудженні до покарань без позбавлення волі в оформленні необхідних документів, проходження лікування; на 4 засіданні – розглянуті питання більш ретельної роботи з засудженими особами з метою профілактики вживання та розповсюдження наркотичних речовин.

         Протягом 2016 року спільно з фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Мар'їнського РВ з питань пробації було проведено 5 заходів – анкетувань засуджених осіб, у яких прийняло участь 15 осіб, з метою допомоги в адаптації в суспільстві, профілактики вчинення  правопорушень, торгівлі людьми, профілактики вживання наркотичних речовин.

                 Особам, які засуджені до покарань без позбавлення волі або звільнені з місць позбавлення волі надається психологічна допомога щодо соціальної адаптації в суспільстві, інформація щодо роботи Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щодо роботи Донецького обласного центру ресоціалізації наркозалежної молоді, роздаються листівки, буклети.

      Проводиться соціально-виховна робота з засудженими  особами з організації професійно-технічного навчання та працевлаштування спільно з Вугледарським міським центром зайнятості. В ході заходів проводяться лекції, бесіди щодо профілактики вчинення правопорушень, попередження торгівлі людьми, профілактики вживання наркотиків, роздаються листівки.

         Також до здійснення заходів з соціальної адаптації осіб, які відбували   покарання, залучаються Вугледарське відділення поліції Волноваського відділу ГУНП в Донецькій області, Вугледарська Центральна міська лікарня, Управління праці та соціального захисту населення, відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Вугледарської міської ради, Кримінально-виконавча інспекція, підприємства ДП ш/у «Південнодонбаське №1», шахта «Південнодонбаська №3», християнський центр допомоги «Врятуємо Україну». Співпраця з установами, підприємствами та організаціями здійснюється шляхом залучення їх до участі у проведенні засідань спостережної комісії.

Нещодавно розміщене

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)