brend1

Восени 2018 року, у місті Харкові, за сприянням Міжнародного фонду Відродження на базі правового клубу Pravokator, депутати Вугледарської міської ради сьомого скликання Олександр Рєпін та Ігор Шанін проходили навчання за програмою громадських радників та підвищували свій професійний рівень у сфері депутатської діяльності.

Поєднання навчання на громадського радника з депутатською діяльністю - це важливий та дієвий інструмент для підвищення правової освіченості та зручності зв’язку між мешканцями нашого міста.

Адже громадські радники, як і депутати місцевих рад, – це активні люди, які користуються повагою, довірою та авторитетом з боку жителів громади, та перш за все, є рушіями суспільних змін.

Навчання складалось з трьох модулів. Перший модуль пройшов у вересні за темою «Основоположні права людини», другий модуль - на початку жовтня за темою «Зміни в громадах», третій модуль - у листопаді за темою «Системні зміни через співпрацю».