brend1

З 01 по 05 серпня 2018 року депутат Вугледарської міської ради Шанін І. М. успішно пройшов курс навчання для депутатів місцевих рад «Від загального до конкретного. Житлово-комунальна сфера» в рамках програми Інституту Політичної Освіти «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Навчання проходили у м. Києві за сприянням Фонду Конрада Аденауера в Україні. Учасники програми разом з експертами Інституту Політичної Освіти Сергієм Пінчуком, Сергієм Богданенко, Олександром Солонтаєм розглянули теми про комунальну інфраструктуру в містах, тарифну політику на комунальні послуги, організацію роботи депутатської приймальні, поводження з побутовими відходами, управління та обслуговування багатоповерховими будинками, тарифну децентралізацію, останні зміни в нормативно - правовій базі місцевого самоврядування та їх вплив на ефективність органів місцевого самоврядування.

Особлива подяка ГО «Нове місто» за надання рекомендаційного листа депутату Вугледарської міської ради без якого участь у навчанні в рамках програми Інституту Політичної Освіти була би неможливою.