Вугледарське міське фінансове управління з метою оцінки реальних витрат суб’єктів середнього та малого підприємництва при підготовці аналізу регуляторного впливу до рішень Вугледарської міської ради «Про встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік» просить надати інформацію за наступними процедурами:

• витрати часу на знаходження вищевказаних рішень Вугледарської міської ради та ознайомлення з текстом (___хвилин);
  • витрати часу на знаходження форм, які мають бути самостійно заповнені підприємцем (___хвилин);
  • витрати часу на заповнення звітних форм у розрізі вищевказаних податків (___хвилин);
  • витрати часу на передачу звітних форм до органів податкової служби (___хвилин);
  • оцінка середніх витрат часу на транспортування з офісу підприємця до органу податкової служби (за умови користування електронними засобами передачі інформації, мають бути оцінені витрати на забезпечення ідентифікації суб’єкта) (___хвилин).

Зокрема у разі необхідності надати пропозиції щодо ставок податку у розрізі:

видів цільового призначення земель (наприклад: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства - 0,3 %....);

класифікації будівель та споруд (наприклад: 1110.4 Будинки дачні та садові – 0,2 %....);

за кодами КВЕД (наприклад: 47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами – 10 %..., 13.92 Виробництво готових текстильних виробів , крім одягу – 20 %...).

Свої пропозиції, із зазначенням прізвища та/або назви підприємства, надсилати до 12 березня 2020 року на електронну адресу ugledar@depfin.dn.gov.ua. або особисто на паперовому носії до фінансового управління Вугледарської міської ради.

Вугледарське міське фінансове управління