Французька гуманітарна організація ACTED оголошує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають  на території Донецької та Луганської областей підконтрольній уряду України (в тому числі внутрішньо переміщені особи).         Навчання передбачає короткострокові та інтенсивні курси (від 3 до 12 місяців) в IT напрямку різними методами - офлайн (в аудіторії) та / або онлайн. Загальний розмір гранту: до 25 000 грн.

В першу чергу, гранти надаватимуться категоріям населення, які мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

- жінки-голови домогосподарств з неповнолітніми дітьми (незалежно від присутності або відсутності чоловіка у сім’ї);

- жінки, що є внутрішньо переміщеними особами;

- особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;

- жінки, які доглядають за людьми похилого віку / людьми з інвалідністю/ людьми з тяжкими хронічними захворюваннями;

- батьки (жінка або чоловік) – одинаки;

- безробітні жінки, освіта яких не дозволяє їм знайти роботу в районах, що постраждали від озброєного конфлікту;

- жінки, які втратили роботу/постійний дохід внаслідок конфлікту або факторів, пов'язаних з COVID-19;

- безробітні жінки з інженерною освітою, яка вже не є актуальною у зв’язку з перевагою інших прогресивних галузей або із закриттям підприємств.

Кінцевий термін подачі заявок: до 23:59 (за київським часом) 30 листопада  2020 року. Заявки будуть розглядатися ACTED в порядку надходження.

Заповнену заявку надсилати у на електрону адресу: ukraine.seed@acted.org або поштовим відправленням на адресу: вул. Центральна, 26, м. Слов’янськ, 84122, Україна, ACTED.

Для отримання форми заявки та додаткової інформації звернутися за телефонами: +38 099 071 27 69; +38 095 741 34 37; +38 093 211 06 04 або за електронною адресою: ukraine.seed@acted.org