Територіальний центр соціального обслуговування

Перерва: 12.00-13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Графік прийому громадян:

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вугледар

Шевченко

Світлана

Іванівна

понеділок

вівторок

четвер

з 8.00 до 12-00

з 13.00 до15.00

з 8.00 до 12-00

телефон гарячої лінії

6-44-62

Для забезпечення реалізації соціальної політики щодо надання соціальних послуг територіальний центр взаємодіє із структурними підрозділами Вугледарської міської ради, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності.

Згідно положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вугледар основними завданнями територіального центру є:

- виявлення громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

- громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів) якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей, нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї;

- установлення зв'язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в наданні соціальних послуг.

- забезпечення якісного надання соціальних послуг;

До складу територіального центру входять такі відділення:

а) соціальної допомоги вдома ;

б) соціально-побутової адаптації (денного перебування);

в) організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

У територіальному центрі можуть утворюватися мультидисциплінарні команди відповідно до Порядку організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг, затвердженого наказом Мінсоцполітики.

Територіальний центр надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

Крім того, територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:

- консультування;

- представництво інтересів;

- соціальна профілактика;

- посередництво (медіація);

- соціально-економічні ( у формі надання натуральної чи грошової допомоги).

Територіальний центр забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, надання соціальних послуг, а також може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей), визначені постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 12 «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку».

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечує захист персональних даних підопічних.