brend1

28 червня 2019 року в місті Костянтинівка проходили обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». За перемогу в змаганнях боролися 11 кращих родин - переможців першого етапу (у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах).

Місто Вугледар представляла сім’я Ричкових: мама – Наталія, тато – Максим та син Станіслав.

За програмою спортивні родини конкурували у спортивних естафетах «Швидкість з м’ячем», «Смуга перешкод», «Флорбол», показуючи справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

За підсумками змагань перше місце посіла сім’я Трунових (м. Костянтинівка); друге – сім’я Ричкових (м. Вугледар); третє – сім’я Деканенко (м. Торецьк).

Переможці були нагороджені пам’ятними дипломами, медалями та подарунками Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо сім’ю Ричкових з чудовим результатом та бажаємо подальших успіхів!!!

Нещодавно розміщене