Оголошується проведення 14-го Всеукраїнського конкурсу мультімедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого  є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії УкраїниНАН України, Спілки  письменників України.

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

Конкурсні роботи та анкету слід надсилати на адресу^ vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 01 грудня 2020 року. Протягом грудня 2020 – січня 2021 рр. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні й відеоролики у форматі avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

До роботи слід долучити окремим файлом у форматі doc анкету. Якщо роботу виконувала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.

Анкета учасника конкурсу мультимедійних проєктів

«Врятувати від забуття»

1. Назва роботи.
  2. Прізвище, ім’я, по-батькові автора.
  3. Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо)
  4. Адреса місця навчання ( з поштовим індексом)
  5. Контактні телефони та адреси учасників проєкту.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net