Волноваське об’єднане управління

Пенсійного фонду України Донецької області нагадує про можливості

Веб-порталу електронних послуг

На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України  (далі – Веб-портал) функціонує кабінет страхувальника.

Платник ввійшовши на Веб-портал за допомогою електронної печатки, має можливість переглянути:

• відомості щодо «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зокрема зауваження щодо Звітів та рекомендації щодо усунення неточностей;
  • інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі  щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Крім того для правильного розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності страхувальник має можливість самостійно отримувати електронні «Довідки про трудовий та страховий стаж» своїх працівників (Додаток 9), а також по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах з страхувальником, є можливість сформувати форму ОК-7.