УВАГА! ЗМІНЮЄТЬСЯ ПОРЯДОК ВИПЛАТИ

І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати  доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України з 01 вересня 2021 року виплата пенсій має здійснюватися через  поточні рахунки одержувачів пенсійних виплат в уповноважених банках.

До зазначеного терміну пенсії особам, що отримують їх через відділення поштового зв’язку продовжує виплачувати «Укрпошта».

Разом з тим вказаній категорії осіб необхідно відкрити рахунок в будь-якому уповноваженому банку та надати в до органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації самостійно або через установу уповноваженого банку заяву про виплату пенсії або грошової допомоги.

В разі відсутності в органах Пенсійного фонду інформації про відкритий одержувачем поточний рахунок в уповноваженому банку, виплата пенсії та грошової допомоги такому одержувачу з 01 вересня 2021 року буде здійснюватися через поточний рахунок, відкритий в АТ «Ощадбанк» за зверненням органу Пенсійного фонду України.

Номер такого рахунку буде доведений отримувачу пенсій.

Після 01 вересня  2021 року пенсії та грошову допомогу за місцем фактичного проживання  отримуватимуть виключно:

- люди з інвалідністю І групи;

- особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

- особи, які досягли 80-річного віку;

- одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

Д2 ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ

Нещодавно розміщене