Installing Joomla

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ !

У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНОВІРУСУ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ з 16.03.2020 року

ВВОДИТЬ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ:

  • вхід до приміщень центрів обслуговування платників здійснюватиметься в обмеженій кількості;
  • тимчасово в центрах обслуговування платників Мар’їнської державної податкової інспекції (м.Курахове), Вугледарської державної податкової інспекції (м.Вугледар), Великоновосілківської державної податкової інспекції (смт. Велика Новосілка)

адмінпослуги надаватимуться без реєстрації в електронній черзі;

  • буде проводитись технічна перерва по 15 хвилин (об 11.00 та 16.00 год).

ПЕРЕКОНЛИВЕ ПРОХАННЯ МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ДПС ТА ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ

cabinet.tax.gov.ua

ОФІЦІЙНА СКРИНЬКА ГУ ДПС ДЛЯ ЛИСТУВАННЯ

dn-gu@tax.gov.ua

НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ – НА САЙТІ

ГУ ДПС dn.tax.gov.ua та у FACEBOOK

 

Нові документи в «Єдиному вікні подання електронної звітності» щодо процедури реєстрації/перереєстрації програмного РРО/РРО/КОРО

Мар’їнське управління Головного управління ДПС у Донецькій області інформує, що 03.03.2020 вийшло доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.28.7.0. Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 28.12.2019 по 03.03.2020 включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.28, при цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними.

Перелік змін та доповнень:

Нові версії документів:

З метою забезпечення вимог в частині запровадження електронного документообігу при виконанні процедури реєстрації/перереєстрації програмного РРО/РРО/КОРО між суб’єктами господарювання – власниками програмного РРО/РРО, центрами сервісного обслуговування та контролюючими органами додано нові форми:

F/J 1316601 – Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій – форма № 1-ПРРО;

F/J 1316701 – Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій – форма № 2-ПРРО;

F/J 1316801 – Повідомлення про відкриття зміни програмним реєстратором розрахункових операцій – форма № 3-ПРРО;

F/J 1316901 – Повідомлення про проведення розрахункових операцій у період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером – форма № 4-ПРРО.

Для інформування платників податків про результати розгляду документів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» додано форму:

F/J 1402201 – Повідомлення.

Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням:  https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Мар’їнське управління Головного управління ДПС у Донецькій області інформує.

Електронний кабінет дає можливість громадянам оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Щоб скористатися послугою «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Запит на отримання такої інформації надсилається у приватній частині Електронного кабінету, вхід до якої здійснюється саме за допомогою такого електронного підпису.

Скористатися цією послугою можуть державні службовці або члени їх сімей при поданні щорічної декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відомості про отримані доходи також можна отримати у паперовому вигляді. Для цього необхідно звернутися до контролюючого органу.

Детальніше за посиланням : https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/novini/408283.html

Інформаційні повідомлення з питань діяльності, підготовлені фахівцями органів ДПС

Актуальні питання адміністрування податків і зборів з юридичних осіб, легалізація трудових відносин та заробітної плати розглядались під час семінару  у Вугледарі

Минулого тижня, для платників податків міста Вугледар фахівцями Мар’їнського управління Головного управління ДПС у Донецькій області спільно з представниками відділу праці Вугледарської міської ради та Волноваського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, було проведено семінар на тему «Актуальні питання адміністрування податків і зборів з юридичних осіб. Електроні сервіси ДПС».

Під час семінару слухачів ознайомили з актуальними питаннями адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток, місцевих та ресурсних податків та зборів.

Фахівці Мар’їнського управління повідомили, що з 19 квітня 2020 року платникам надається можливість використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) і вони на свій власний вибір зможуть використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.

Присутнім на семінарі нагадали, що декларація про майновий стан і доходи подається відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України. Звернули увагу, що громадяни, які зобов’язані подати податкову декларацію, та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність мають подати декларацію за 2019 рік до 30.04.2020 включно, а бажаючим реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2020 року.

За традицією податківці, представники Держпраці та Пенсійного фонду розповідали про переваги офіційного оформлення трудових відносин, закликали дотримуватись виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня та нагадали про відповідальність за порушення трудового законодавства. Фахівці Пенсійного фонду зупинились на порядку заповнення звітності про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам.

Про порядки з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних дізнались платники під час семінару у Великій Новосілці

Нещодавно фахівцями Мар’їнського управління Головного управління ДПС у Донецькій області для платників Великоновосілківського району було проведено семінар на тему «Актуальні питання адміністрування податків і зборів для юридичних осіб. Електроні сервіси ДПС».

Платникам нагадали, що 01.02.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Постанова № 1165).

Зокрема, Постановою № 1165 затверджено:

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Порядок розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Також Постановою № 1165 затверджені критерії ризиковості платника ПДВ, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника ПДВ та критерії ризиковості здійснення операцій.

Водночас порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 № 520 «Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Податківці рекомендували платникам ПДВ при підготовці документів для виключення з переліку ризикових платників податків звернути увагу на розділи III та IV Методичних рекомендацій з фіксування в актах перевірок результатів відпрацювання документально оформлених платниками податків нереальних господарських операцій з товарами доведених листом Державної фіскальної служби України  від 16.05.2016 р. № 16872/7/99-99-14-02-02-17 «Про фіксування в актах перевірок результатів відпрацювання документально оформлених платниками податків нереальних господарських операцій». Ці розділи містять інформацію про те, які документи та як перевіряє податкова при прийнятті рішення про нереальність здійснюваних платником операцій.

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)