brend1

10 вересня громада Вугледара вперше приймала таку кількість гостей із двох регіонів України. 20 представників та представниць Донецької та Луганської областей - учасники Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, приїхали до Вугледара з обмінним візитом, щоб ознайомитись з тим, як живе та розвивається невелике місто, як із спільних зусиль влади, мешканців та бізнесу зробити міцну громаду.

Учасники почали візит з ворк - шопу, відвідали чергове засідання Робочої групи, Вугледарську міську раду, наші освітні заклади, подивилися, як працює та розвивається малий бізнес у Вугледарі.

Захід проходив за підтримки постійних партнерів громади - Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), в рамках проекту «Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості» та фінансування Європейського Союзу.

Нещодавно розміщене