Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

22 березня місто Вугледар відвідала начальник управління сім'ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької ОДА- Лілія Золкіна, де провела зустріч з представниками служб міста та громадських організацій, що працюють в напрямку протидії домашньому насиллю. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання роботи, перспектив створення в місті соціальних об'єктів для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Очильниця управління також провела особистий прийом мешканців міста, яким було надано консультативну допомогу з вирішення проблемних питань. 

Не залишились остронь і перспективи розвитку молодіжного та жіночого руху у місті, облаштування вільного простору для молоді та проведення заходів з національно - патріотичного виховання. Саме такий спектр питань обговорено з міським головою Андрієм Сіличем та заступником міського голови Андрієм Бочковим. Було знайдено багато точок дотику щодо шляхів розвитку даних напрямків, взаємодії міської влади та управління сім'ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької ОДА.

Лілія Золкіна окремо відзначила позитивну роботу в частині розвитку Вугледарського міського молодіжного центру «Мікс», який на сьогодні є другим у Донецькій області, після обласного, комунальним закладом.

22 01

22 02

22 03