Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Шахтаря і 55-ї річниці з Дня заснування міста Вугледара.

Вугледар своїм народженням зобов’язаний саме початку освоєння Південно - Донбаського вугільного регіону та будівництву шахт. Місто і шахти нерозривно пов’язані між собою: історією, традиціями, своєю життєдіяльністю. І кожен рік в їх спільній історії є неповторним. Протягом всіх років свого існування разом відзначали свята і переживали втрати, разом досягали успіхів і долали негаразди.

Сьогодні наші вуглевидобувні підприємства працюють в складних умовах, але впевнений, що всі труднощі сьогодення залишаться в минулому. Запорукою цьому є сплав напрацьованого досвіду, знань, мудрості старшого покоління та енергії молодих, щира любов до рідного міста і своїх підприємств.

Місто Вугледар, пам’ятаючи про історію свого народження, дбайливо береже шахтарські традиції. А як саме молоде місто Донецької області, Вугледар відкритий для інновацій, наповнений ідеями, новими проектами та мріями.

Від усієї душі бажаю гірникам, їх родинам, кожному мешканцю міста міцного здоров’я, щастя, достатку, миру, впевненості у майбутньому. Шахтам Південного Донбасу – стабільності, розвитку, нових можливостей і перспектив! Рідному місту – процвітання, благополуччя, все більших позитивних змін.

Міський голова                                                                    Андрій Сілич

22 02

22 03

Від імені Вугледарської міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.

Ці свята - данина пам’яті всим тим, хто творив націю і боровся за державність. Ці свята - час, коли варто думати про день прийдешній, про майбутні покоління.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, родинного добробуту, щастя, миру, добра, а плідна праця та прагнення до порозуміння нехай буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Міський голова                                                           Андрій Сілич

22 01

В рамках плану медійних заходів розвитку міста та регіону 13 серпня 2019 року в молодіжному центрі «МІКС» відбулася зустріч представників міської влади, громадських організацій та ініціативних груп в форматі таун – холл. Цей формат передбачає неформальне спілкування громадськості і влади. Темою обговорення була проектна діяльність організацій, шляхи вирішення складних питань, пов’язаних з реалізацією тих чи інших проектів.

До участі у заході долучилися секретар міської ради Володимир Іваницький, заступник міського голови Максим Вербовський, директор Агенції розвитку Вугледара Федір Сорокін, представники центру надання адміністративних послуг, громадських організацій та ініціативних груп.

Була презентована та обговорена низка проектів, зокрема, «Безпечна громада – впровадження комплексної системи безпеки майбутньої Вугледарської громади» (ГО Інтеграція в майбутнє); «Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості шляхом їх підтримки, координації діяльності та розбудову мережі лідерів» «Створення у м. Вугледар сучасного громадського простору «Центр громадських ініціатив «SOVA», «Доступна демократія – встановлення інформаційних терміналів для вимушено переміщених осіб» (Агенція розвитку Вугледара); «Облаштування зони відпочинку в парку біля Павлівської сільської ради» (ГО Наше право на майбутнє); літературно - меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом» (Вугледарська міська публічна бібліотека)»; «Створення міського креативного простору U-простір» (ГО «Студія ідей 78» - Культурний майнінг Вугледар); проект «Ефект метелика» фестивалю «З країни в Україну» (ініціативна група «Перший крок»- молодіжний центр «МІКС»).

Також, в ході зустрічі, учасники заходу мали змогу обговорити особливості цьогорічного конкурсу громадських проектів і перспективи на майбутнє, стан реалізації інфраструктурних проектів у Вугледарі.

Це перша зустріч подібного формату, тим не менш, на думку її учасників, зустріч була цікавою, інформативною, і такий формат спілкування влади і громадськості має право на подальший розвиток у місті Вугледарі.

Сподіваємось, що всі запроваджені проекти будуть успішно реалізовані, а нові ідеї та ініціативи - втіляться в нові цікаві та корисні нашому місту проектні розробки.

14 01

14 02

14 03

14 04

14 05

 

 

 

Вже третій рік поспіль у місті Вугледарі працює Програма бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

Конкурс громадських проектів - 2019 триває.

Бюджет участі для тих, хто небайдужий до життя свого міста, хто бачить проблеми і може запропонувати шляхи їх вирішення, хто мріє покращити свій двір, мікрорайон, місто в цілому, хто не хоче чекати змін, а готовий змінюватися сам і змінювати світ навколо себе.

Кожен мешканець, взявши участь у конкурсі, може зробити персональний дарунок рідному місту до його 55 – річчя.

Бюджет участі дає кожному мешканцю Вугледара унікальну можливість запропонувати власний проект за напрямками: велоінфраструктура, безпека та громадський порядок; комунальне і  дорожнє господарство;енергозбереження, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, культура, телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології тощо.

Подати заявку для участі у конкурсі можна до 15 серпня включно за посиланням: https://vugledar.pb.org.ua/projects/create

Докладніше про Конкурс громадських проектів – 2019 можна дізнатися в Агенції розвитку Вугледара за телефоном: 0501814278.

Зробимо разом місто кращим!

 09 01

 

15 - 19 липня в місті Городок Хмельницької області, на базі спорткомплексу «Епіцентр», відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів.

За підсумками запеклої боротьби у ваговій категорії до 96 кг кращим виявився майстер спорту України - Ілля Куліков з Вугледару (тренер – Володимир Худін). У ривку він був лише третім з результатом 160 кг, проте зафіксовані 203 кг у поштовху вивели Іллю на перше місце у цій вправі та сумі двоборства в цілому.

Ще одне «золото» у скарбничку Донеччини принесла майстер спорту України, вихованка ДЮСШ м. Вугледара, спортсмен - інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік - Крістіна Бородіна з Вугледару (тренери – Корольчук В., Задрановський Д.). У ваговій категорії до 81 кг вона зібрала 203 кг (90 кг у ривку та 113 кг у поштовху).

Представники Донецької області за підсумками змагань стали володарями 5 медалей у сумі двоборства: 3 золотих та 2 срібних. У командному заліку вони посіли третє місце серед жінок та четверте – серед чоловіків.

Відзначимо, що за результатами змагань Крістіна Бородіна та Ілля Куліков підтвердили право на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та серед молоді до 23 років (жовтень, Румунія).

Ще одна вихованка СК «Богатир» міста Вугледара - Анастасія Лисенко -(нині представляє Одеську область) виборола золото у ваговій категорії +87 кг (124 кг у ривку та 156 кг у поштовху), а також поставила два рекорда України у ривку та поштовху і отримала звання «Заслужений майстер спорту».

Наші вітання спортсменам і тренерам, бажаємо подальших перемог і спортивного натхнення!

24 0124 02

24 0324 04

24 05

 

 

Нещодавно розміщене