brend1

19 04

19 05

3 - 8 лютого 2020 року в місті Коломия Івано - Франківської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який зібрав важкоатлетів із різних регіонів.

Володарем «срібла» у ваговій категорії понад 109 кг став спортсмен -інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік Євген Бурбала з Вугледару, який у сумі двоборства підняв 326 кг.

Показаний в Коломиї результат дозволяє Євгену Бурбалі претендувати на участь у чемпіонаті світу серед юніорів, що відбудеться наприкінці березня 2020 року в Румунії.

11 01

01 лютого 2020 року в місті Вугледарі відбувся ХV міжрегіональний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Володимира Павловича Дмитренка – майстра спорту, тренера, засновника волейбольного руху у місті.

П’ятнадцятий рік поспіль Вугледар збирає волейбольні команди для участі у цьому, вже традиційному турнірі, щоб віддати данину пам’яті людині, громадському діячу, тренеру, що з великою любов’ю і відданістю ставився до справи, якій присвятив все своє життя.

Володимир Павлович Дмитренко (1946 – 2004) був широко освіченою, технічно грамотною людиною з високо розвиненим почуттям відповідальності. Все своє життя він присвятив фізичній культурі і спорту. Будучи людиною з інвалідністю дбав про здоров’я і фізичний розвиток дітей та молоді.

Протягом багатьох років Дмитренко В.П. працював інструктором - методистом з фізичної культури на шахтах Південного Донбасу. Саме за його ініціативи та особистих зусиль у Вугледарі було запроваджено волейбольний рух. Саме з цього чудового тренера почав своє існування волейбольний клуб «Южний», а Вугледар набув популярності в спортивних колах регіону.

Тренер - особлива людина в спорті і в житті спортсмена, бо він накладає відбиток своєї особистості, людського і учительського таланту на гравців, на командний дух, на стиль гри. В цьому сенсі вугледарським хлопчикам і дівчаткам, яких свого часу згуртував навколо себе Володимир Павлович, пощастило.

І вже сьогодні, коли немає улюбленого тренера, його вихованці, вже далеко не хлопчики й дівчатка, не тільки продовжують грати в волейбол та пропагувати цей чудовий вид спорту, а й дбайливо зберігати в своїх серцях світлу пам’ять про тренера – сподвижника, передаючи її прийдешньому молодому поколінню, щоб кожен зміг відчути себе частиною історії та її продовжувачем.

Цьогорічний турнір показав, що рівень спортсменів з кожним роком підвищується. Радує, що в турнірі беруть участь не тільки команди міста, а й команди інших міст. Учасниками турніру цього разу стали збірна команда міста Вугледара, команда «Інтер» (м. Вугледар), збірні міст Мар’їнка та Горняк.

Організатори турніру: ВК «Южний» під керівництвом Андрія Кузнєцова та відділ у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся син Дмитренка В.П. – Денис Дмитренко. Команди також привітав заступник міського голови Бочков А.В.

За підсумками ігор місця розподілились наступним чином: І місце – збірна Вугледара; ІІ місце – збірна Мар’їнки; ІІІ місце – збірна Горняка. Кращими гравцями турніру визнані: Владислав Балабанов («Інтер» м. Вугледар), Антон Пшиченко (м. Горняк), Микола Кулік (м. Вугледар), Олександр Островський (м. Марь’їнка), Сергій Кольченко («Інтер» м. Вугледар), Олександр Прохоренко (м. Горняк).

Усі команди - призери турніру отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів, найкращі гравці команд – грамоти та статуетки від відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради, а також сувенірні подарунки від ВК «Южний» та спонсорів.

04 01

04 02

04 03

04 04

04 05

27.01.2020 в залі засідань Вугледарської міської ради, під головуванням міського голови Сілича А.Ю., відбулося розширене засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат із запрошенням керівників вуглевидобувних підприємств, голів профспілок, депутатів міської ради. Під час засідання були обговорені гострі нагальні проблеми основних бюджетоутворюючих підприємств міста - ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», ДП «Шахта ім. М.С. Сургая».

27 01

27 02