brend1

21 01

За підсумками двох модулів Академії фестивалю «З країни в Україну» ініціативна молодіжна команда Вугледара отримала максимальний грант на втілення своєї ідеї в рамках мандрівного фестивалю «З країни в Україну», що вже вдруге відбудеться у нашому місті у вересні поточного року.

І це не єдина перемога вугледарців. Креативна команда міста Чорноморська, ментором якої є голова ГО «Студія ідей 78», директор молодіжного центру «МІКС», один з організаторів фестивалів Urban Fest «VUGLEDAR INCOGNITO» 2018, ЗКВУ «Культурний Антивірус» 2018 - Борис Гольцев, - також отримала максимальний грант.

Отже, бажаємо яскравого втілення ідей, розширення фестивальних меж, укріплення дружніх стосунків. Молодь, вперед!

18 04

18 05

15 червня поточного року у Слов’янську пройшов обласний дитячий фестиваль з робототехніки «RoboSmart Dn.Ua», участь в якому взяли 40 команд з усієї Донецької області. Місто Вугледар на фестивалі представляли вихованці Робоклубу Вугледар (керівник - тренер Сергій Теличко).

Фестиваль «RoboSmart Dn.Ua» відбувся за ініціативи та підтримки Донецької облдержадміністрації, громадської організації «Інноваційні освітні технології», Програми розвитку ООН та інших партнерів заходу.

Паралельно з урочистостями та іншими заходами фестивалю проходили змагання роботів Lego та Arduino. Команди - учасниці змагались у дев’яти номінаціях за чотирма напрямками – робофутбол, робосумо, слалом та кегельринг.

Юні робототехніки Вугледару в змаганнях роботів Lego майже не залишили шансів на перемогу жодній команді.

Робофутбол Lego: ІІІ місце – РоботиНС; ІІ місце – Робоклуб Вугледар 1;

І місце – РоботКрам. Кубок у номінації – РоботКрам.

Робосумо дистанційне Lego: ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 1; ІІ місце – Легокрафт; І місце – Робоклуб Вугледар 2. Кубок у номінації – Робоклуб Вугледар 2.

Робосумо автономне Lego: ІІІ місце – КрамЛегоСіті; ІІ місце – Роботинс

І місце – Робоклуб Вугледар 2. Кубок у номінації - Робоклуб Вугледар 2.

Слалом Lego: ІІІ місце – Thunderbolt; ІІ місце – РоботКрам; І місце – Робоклуб Вугледар 1. Кубок у номінації – Робоклуб Вугледар 1.

Кегельринг Lego: ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 4; ІІ місце – КрамЛегоСіті; І місце – Робоклуб Вугледар 1. Кубок у номінації - Робоклуб Вугледар 1.

Вітаємо Робоклуб Вугледара з вагомою перемогою та бажаємо нових успіхів.

18 01

18 02

18 03

Благодійний фонд «Горєніє» вже давно став партнером нашого міста. Є низка напрямків співпраці та проектів, спрямованих на розвиток громад.

05 червня представники фонду зустрілися з представниками міської влади та представниками громадських організацій – членами «Коаліції громадських об'єднань».

В ході зустрічі розглядались пропозиції щодо участі в конкурсах грантових проектів, в тому числі, Всеукраїнського громадського бюджету, «Покращення доступу до правосуддя», обговорювались умови нових проектів ГО «Студія ідей 78» та ГО «Оберіг», подальші аспекти взаємодії тощо.

Міський голова Андрій Сілич висловив свою зацікавленість в реалізації проектів у Вугледарі, бачення подальшої взаємодії з БФ «Горєніє» та запропонував шляхи вирішення складних питань, пов’язаних з імплементацією даних проектів у місті.

Маємо надію, що така співпраця матиме позитивний вплив на розвиток громадських об'єднань та міста вцілому.

05 01

01 04