14 01

14 02

28 вересня 2021 року відбулася зустріч представників Данської Ради у справах Біженців з представниками мікро, малого бізнесу Вугледарської громади з питань участі в програмі економічного розвитку Донецької та Луганської областей, що спрямована на підтримку вразливих верств населення. Програма розпочала свою діяльність на території Вугледарської громади.

30 01

30 02

В суботу, 18 вересня, у Вугледарі пройшов «Етно-Вікенд» - перший фестиваль представників національних спільнот та етногруп Донеччини, організований обласним управлінням культури і туризму за підтримки Донецької облдержадміністрації та сприяння Вугледарської міської ради.

У цей день бульвар Шахтарський імені М. Бугари дивував різнобарв’ям кольорів та костюмів, пісенним та музичним розмаїттям, безліччю смачних національних страв: етнобазар, майстер - класи, яскраві фотозони, етнічні активності та обрядові дії, частування смаколиками і національними блюдами.

Учасників фестивалю привітали заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв, міський голова Андрій Сілич.

Виступи творчих колективів Донеччини та спеціальних гостей фестивалю - етно-рок фундації TaRuta стали яскравою складовою чудового культурно – мистецького проєкту.

21 01

21 02

21 03

21 04

21 05

21 06

21 07

03 вересня 2021 року відбулося підписання Угоди між Вугледарською міською радою в особі міського голови Андрія СІЛИЧА та головним сервісним центром МВС в особі начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій області Володимира СТЕПНОВА щодо співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, які надаються територіальними органами сервісних послуг МВС, через Центр надання адміністративних послуг м. Вугледара.

Підписання Угоди не тільки підтвердило наміри обох сторін співпрацювати у сфері надання адміністративних послуг, але стало ще одним кроком на шляху максимального наближення адміністративних послуг до мешканців Вугледарської міської територіальної громади.

03 01

01 01