27 01

26 02

26 03

26 04

21 лютого 2022 за участі керівника Вугледарської МВЦА Сергія НОВІКОВА та під головуванням першого заступника міського голови Євгена МАТВІЄНКА пройшло позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у розширеному складі.

До участі у роботі комісії були запрошені керівники промислових підприємств міста, служб оперативного реагування (служби з надзвичайних ситуацій, поліції), комунальних підприємств. На засіданні розглянуто питання про зупинення водопостачання та організацію забезпечення технічною та питною водою населення Вугледарської міської територіальної громади.

За підсумками роботи комісії визначені точки розташування в мікрорайонах міста Вугледара ємностей для технічної води; узгоджено графік підвозу технічної води для населення. Протягом тижня буде забезпечено проведення робіт з установки ємностей у визначених точках.

Для мешканців громади також узгоджена можливість цілодобового набору води з подальшим самовивезенням: на підприємстві «Південтрансбуд» (починаючи з сьогоднішнього дня); на підприємстві ДП «Шахта «Південнодонбаська №1» (ведуться підготовчі роботи).

Розглядається пропозиція щодо організації «банних днів» на шахті «Південнодонбаська №1».

Вирішені питання щодо забезпечення питною та технічною водою закладів середньої, дошкільної освіти, позашкільної освіти, закладів охорони здоров’я в населених пунктах громади.

Інформацію щодо подальших заходів з організації та забезпечення технічною та питною водою населення Вугледарської міської територіальної громади буде надано додатково.

Мобільні канали отримання інформації: офіційна сторінка у Фейсбуці, у Вайбері та Телеграм «Вугледарська міська військово-цивільна адміністрація», мобільний застосунок «SMARTмісто».

21 01

21 02