До уваги власників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Червоний Жовтень», земельні частки (паї) яких розташовані на території Павлівського старостинського округу (колишньої Павлівської сільської ради) Волноваського району Донецької області!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Вугледарська міська рада надає список осіб, які мають право на отримання земельної частки (паю) в натурі (на місцевості):

Прізвище, ім’я, по батькові

1.

Яговець Микола Михайлович

Нагадуємо, збори власників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Червоний Жовтень», з розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), відбудуться 05 листопада 2021 року о 10:00 год., біля будівлі Павлівського старостинського округу (колишня Павлівська сільська рада) село Павлівка Волноваського району Донецької області.

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: