Вугледарською міською радою 28 травня 2021 року було розпочато громадське обговорення пропозицій щодо добору земельних ділянок комунальної власності, які можуть виставлятися для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Вугледарської міської ради (https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/komunalne-majno/zemelni-vidnosini/13867-protokol-1-vid-28-05-2021-roku-zasidannya-komisiji-dlya-pidgotovki-propozitsij-shchodo-doboru-zemelnikh-dilyanok-yaki-vistavlyayutsya-dlya-prodazhu-na-zemelnikh-torgakh-okremimi-lotami-abo-prava-na-yaki-vistavlyayutsya-dlya-takogo-prodazhu).

Під час проведення громадського обговорення, яке відбувалось протягом 30 календарних днів, зауважень та пропозицій щодо добору земельних ділянок не надходило.

Таким чином, за результатами проведення громадського обговорення комісією було прийнято рішення підготувати земельні ділянки (лоти) до проведення земельних торгів, а саме:

земельна ділянка для стоянки навантажувача та зберігання вугілля орієнтовною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: с. Водяне;

земельна ділянка орієнтовною площею 0,1000 га, яка розташована між автокомплексом (автомийка, автомагазин, автостоянка) за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, буд. 3, та продуктовим магазином за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 1-Б, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

земельна ділянка орієнтовною площею 0,9505 га, яка розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

земельна ділянка орієнтовною площею 0,4505 га, яка розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Молодіжна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456