Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів необхідна для визначення розміру земельного податку, розрахунку орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, справляння державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначення розміру втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, для економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про оцінку земель, нормативна грошова оцінка земель, розташованих в межах населених пунктів, незалежно від цільового призначення, проводиться один раз в 5-7 років.

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Павлівка Вугледарської міської ради Мар’їнського району Донецької області була виконана відповідно до договору №206 від 16.10.2020 року, укладеного меж виконавчим комітетом Вугледарської міської ради та ДП «Центр державного земельного кадастру».

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Павлівка Вугледарської міської ради Мар’їнського району Донецької області має позитивний висновок землевпорядної експертизи.

Рішенням міської ради від 20.11.2020№7/62-15 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Павлівка Вугледарської міської ради Мар’їнського району Донецької області» затверджена середня базова вартість 1 кв. м. земель на території с. Павлівка Мар’їнського району Донецької області 109,75 грн.

Відповідне рішення доступне для перегляду в розділі Документи – Рішенням міської ради або за посиланням

Дане рішення вступає в дію з 01.01.2022 року.

Начальник відділу земельних відносин

Вугледарської міської ради