Напрями конкурсу

1. Розвиток співпраці між територіальними громадами на основі спільних інтересів та цілей.
  2. Добре врядування. Заохочення участі мешканців громад і сприяння відкритості та підзвітності органів місцевої влади.

Максимальна сума грантів до 5000 дол. США;

До участі у конкурсі ПМГ (програма малих грантів) запрошуються неурядові громадські організації (НГО), які офіційно зареєстровані у Донецькій або Луганській області (на території, підконтрольній уряду України);

Заявки на конкурс можуть подаватися за наступними напрямами:

Напрям 1: Розвиток співпраці між територіальними громадами на основі спільних інтересів та цілей За цим напрямом гранти надаються для налагодження співпраці між територіальними громадами для забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку територій, а також для покращення якості послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей. Грантові проєкти цього напряму повинні реалізовуватися для кількох громад (двох або більше).

Напрям 2: Добре врядування. Заохочення участі мешканців громад і сприяння відкритості та підзвітності органів місцевої влади (подання до 11 липня). За цим напрямом проєкти можуть підтримувати громадську роботу для підвищення рівня участі громадян, а саме для забезпечення більш широкого та швидкого доступу до публічної інформації та прийняття рішень, або удосконалення діяльності органів місцевого самоврядування шляхом розвитку співпраці влади з групами громад / спостерігачами / громадськими радами та адвокатськими групами. Відповідно до цього напряму, проєкти мають сприяти підвищенню якості послуг, прозорості процедур місцевого фінансового адміністрування та сталому розвитку цільових громад.

Більш детальна інформація конкурсу за посиланням: http://www.vzplus-grant.org.ua

Контактний телефон: +38 0660 94 49 33 Еmail: SGP@vzplus.org