З 16 по 19 листопада в закладах загальної середньої освіти Вугледарської міської територіальної громади відбулися щорічні змагання серед школярів «Веселі старти». У цьому році приймали участь учні дев’яти навчальних закладів громади, а саме сіл Павлівка, Микільське, Єгорівка, Пречистівка, Новоукраїнка, Степне та міста Вугледар. У зв’язку з карантинними обмеженнями, діти виконували естафетні завдання окремо один від одного в спортивних залах своїх шкіл.

Головною метою змагань є формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом та популяризація здорового способу життя.

Команди школярів змагались за перемогу в чотирьох комплексних естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол». За кожну естафету журі виставляло відповідні бали за вірність виконаних елементів, швидкість, точність та дотримання загальних правил змагань.

У веселих та цікавих естафетах діти проявили себе спритними, влучними, дружніми. Юні спортсмени показали як впевнено долають труднощі, підтримують свою команду, а також проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу.

Всі команди-учасники нагородженні дипломами та статуетками, а також грамоти отримали вчителі, які підготували команди своїх закладів до змагань.

Право взяти участь в ІІІ етапі – обласних зональних змагань виборола команда навчально-виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний).

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456