Щовесни на цвинтарях утворюються тони пластику, який у «кращому» випадку попадає на сміттєві полігони і там сотні років розкладається, забруднюючи довкілля.

У гіршому випадку – пластик спалюється. Тоді в повітря одразу викидається великий обсяг шкідливих для здоров’я людини сполук, у тому числі і діоксинів, які є канцерогенами, тобто викликають ракові захворювання.

Шановні мешканці громади! Не витрачайте кошти на речі, що через дуже короткий час перетворяться на пластикове сміття! Не створюйте проблему, яка за принципом бумерангу болісно повернеться негативним впливом на ваше власне здоров’я.

Вугледарська міська рада закликає всіх цього року і назавжди відмовитися від шкідливих для довкілля пластикових декоративних виробів на користь живих квітів, газонної трави, багатолітніх рослин.

штучні квіти

Нещодавно розміщене