З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фахівці Мар’їнського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (в тому числі у складі мобільних груп спільно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування) за період з 01 листопада 2021 по 12 листопада 2021 року провели 52 моніторингових обстежень об’єктів нагляду щодо дотримання карантинних обмежень.

В ході перевірок порушення протиепідемічних вимог, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, виявили на 5 об’єктах (10% від перевірених).

Зокрема було перевірено:

29 об'єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення встановлені на 3-х об'єктах;

9 об'єктів торгівлі непродовольчими товарами,  не встановлені порушення;

6 закладів громадського харчування, порушення встановлені на 3-х об’єктах;

1 агропродовольчий ринок, порушення не встановлені;

7 салонів краси,  порушення не виявлені;

В ході перевірок фахівці Держпродспоживслужби зафіксували ряд порушень, пов’язаних з відсутністю дезінфікуючих засобів, недотриманням «маскового режиму» та соціальної дистанції відвідувачами, відсутністю даних про проведення температурного скринінгу працівників тощо.

За порушення протиепідемічних вимог працівниками Держпродспоживслужби складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері санітарного законодавства та 5 приписів про порушення протиепідемічних заходів та 33 пропозиції щодо усунення виявлених порушень.

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують здійснювати відповідні профілактичні заходи і нагадують, що вакцинація на сьогодні залишається єдиним ефективним способом профілактики коронавірусної хвороби. Тож попіклуйтесь про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких.

Крім того, звертаємо увагу, що обмежувальні заходи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, для суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана із обслуговуванням населення (заклади громадського харчування, спортивні зали, готелі, культурно-розважальні заклади), для   «червоної» зони епідемічної небезпеки не застосовуються у разі, якщо у працівників та відвідувачів зазначених закладів наявні документи, що підтверджують отримання повного чи неповного курсу вакцинації від COVID-19.

Наразі робота мобільних груп триває.

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: