З метою забезпечення прозорості та урахування ініціатив громадськості при формуванні комісії з перегляду регуляторних актів, виходячи з потреби забезпечення максимального рівня представництва інститутів громадянського суспільства для максимальної ефективності її роботи, Вугледарська міська рада повідомляє про створення комісії з перегляду регуляторних актів.

Пропозиції щодо кандидатів до складу комісії - представників об’єднань суб’єктів господарювання, представництво яких має бути забезпечене переважно першими особами, що можуть постійно брати участь у засіданнях комісії приймаються на електронну адресу vmrjur@vugledar-rada.gov.ua із зазначенням ПІБ кандидата до складу комісії, номер телефона, адреса електронної пошти (у темі листа доцільно вказати «Кандитат до складу комісії»), контактна особа -  Коржевников Ярослав Миколайович, тел. 050-66-50-467.

Подання пропозицій стосовно кандидатів до складу комісії з перегляду регуляторних актів подаються до 28 жовтня 2021 року (включно).

Нещодавно розміщене