Незважаючи на те, що в Україні визначений «зелений» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, епідеміологічна ситуація в країні значно погіршується, що може призвести до посиленого контролю за дотриманням  обмежувальних протиепідемічних заходів та заходів з попередження захворювання на COVID-19.

У зв’язку з цим та з метою запобігання поширення COVID-19  Мар’їнське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області пропонує відновити виконання протиепідемічних заходів, а саме: дотримання  режиму носіння захисних масок; дотримання соціальної дистанції; здійснення заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у громадському транспорті тощо; в разі появи респіраторних симптомів залишатися вдома та звернутися до сімейного лікаря.

Будьте здорові, бережіть себе та інших осіб!

Нещодавно розміщене