Акцизний податок є одним із найвагоміших джерел наповнення міського бюджету. За рахунок цього податку утримуються школи, дитячі садки, лікувальні заклади, проводиться благоустрій території громади, ремонт доріг та будинків житлового фонду.

Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Кожен громадянин певною мірою бере участь у наповненні міського бюджету. При кожній купівлі підакцизного товару (нафтопродукти, тютюнові вироби, рідини, які використовують в електронних сигаретах та тютюн для електронних сигарет алкогольні напої включаючи столове вино та пиво, виняток – квас живого бродіння) 5% від сплаченої покупцем суми повинно бути перераховано до бюджету. Сплачений акцизний податок – це гроші громади.

Отже видача фіскального чеку – це гарантія включення суми до доходів, з яких обраховуються податки, та запорука захисту Ваших споживацьких прав у разі недоброякісної продукції.

Тож, закликаємо споживачів не бути байдужими і вимагати від продавців фіскальний чек за проданий товар, цей неважкий вчинок сприятиме добробуту у нашій громаді.