Міністерством соціальної політики України запроваджено інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Відповідна допомога та соціальні послуги, перш за все надаються одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, одиноко проживаючим особам з інвалідністю, неповним сім‘ям з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю та іншим соціально вразливим верствам населення.

Для забезпечення функціонування платформи в області утворено «гарячу» телефонну лінію (+380997249981), за якою особи, які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, дезінфікуючими засобами тощо, мають змогу звернутися з цим питанням.

Інформацію щодо потреби вразливих категорій населення області та звіт про надання допомоги щоденно розміщуються на сайті https://dopomoga.msp.gov.ua.

Просимо залучитися до надання гуманітарної допомоги благодійні організації, волонтерів та соціально відповідальний бізнес. У разі виявлення бажання залучитися до надання гуманітарної допомоги слід зв’язатися за номером «гарячої» лінії (+380997249981).

Інформація щодо надходження гуманітарної допомоги та її отримувачів розміщується на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України (www.msp.gov.ua) в розділі «Гуманітарна допомога».