З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), продовжено на всій території України дію карантину, встановленого постановами КМУ від 11 березня 2020 року №211 та від 20 травня 2020 року №392.

На виконання пункту 19 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року №2, а також з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на період карантину проведення особистих прийомів громадян тимчасово призупинено.

Статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначені повноваження органів місцевого самоврядування в умовах карантину.

На виконання протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 №6 проведення особистих прийомів громадян у Вугледарській міській раді та її виконавчих органах скасовується до особливого розпорядження зазначеної комісії.

Згідно із статтею 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у громадян є можливість подати звернення особисто не тільки під час прийому, а й направлення звернень поштою, надсилання електронного звернення, за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Таким чином, подати звернення та запити на публічну інформацію тощо до Вугледарської міської ради, уникаючи візиту до приймалень, можливо шляхом:

через поштову скриньку, яка знаходиться в холі першого поверху адміністративної будівлі;

через електронну скриньку (e-mail: vmr@vugledar-rada.gov.ua);

через веб-сайт Вугледарської міської ради відправити електронне звернення (https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/elektronne-zvernennya) або запит на публічну інформацію (https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/podaty-zapyt-v-elektronnii-formi1);

телефон «Гарячої лінії» Вугледарської міської ради 0 800 50 54 56 працює щоденно у робочі дні з 0800 до 1200 та з 1300 до 1700 (у п’ятницю до 1545).

Загальний відділ Вугледарської міської ради