brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада продовжує оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад управління міського господарства Вугледарської міської ради на 30 календарних днів з 15.07.2019 року по 13.08.2019 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

1. Начальник юридичного відділу

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом - не менше 3 років.

1. Головний спеціаліст відділу обліку та звітності (2 штатні одиниці)

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-44-68

Нещодавно розміщене