brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада продовжує оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики з 22.01.2020 року по 20.02.2020 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра (інформаційно-комп`ютерні технології, інформатика, супровід інформаційних систем, автоматизоване управління технологічними процесами, в т.ч. у сфері документообігу, менеджмент організацій і адміністрування, інформаційний менеджмент, документознавство та інформаційна діяльність, управління інноваційною діяльністю).

Без вимог до стажу роботи.

Вільне володіння державною мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-44-68