Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

20.09.2019 № 7/47-16

м. Вугледар

Про оголошення конкурсу на вакантну посаду директора Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів» та створення конкурсної комісії з відбору осіб на посаду директора Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів»

З метою забезпечення організованого проведення конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади директора Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів», відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145 – VІII, «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-ХІV (із змінами),  рішення Вугледарської міської ради 7/46-22 від 30.08.2019 «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності міста Вугледара», керуючись статтею 25, частинами першою, третьою та п’ятою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів».
  2. Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади (додається).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради (Бочков А.В. ) та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник С.В.).

Міський голова А.Ю.Сілич

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

20.09.2019 № 7/47-16

Персональний склад

конкурсної комісії з відбору осіб на посаду директора Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів»

Бочков заступник міського голови з питань  

Андрій Валентинович діяльності виконавчих органів ради,

голова комісії

Мисник Світлана Віталіївна заступник начальника міського

відділу освіти, секретар комісії

Члени комісії:

Бабенко Світлана Анатоліївна представник громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти міста Вугледара

Когут Ольга Миколаївна представник громадського об’єднання

керівників закладів загальної середньої освіти міста Вугледара

Говорова Софія Вікторівна             представник трудового колективу

Калініна Олена Миколаївна             представник трудового колективу

Слюсар Наталя Вікторівна представник громадського об’єднання   батьків навчального закладу

Мухачова Марина Антонівна  представник громадського об’єднання   батьків навчального закладу