Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

18.01.2019 № 7/39-6

м. Вугледар

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати у 2019 році, який враховується при визначенні вартості об’єктів будівництва, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії

З метою визначення розміру кошторисної заробітної плати у 2019 році, який враховується при визначенні вартості об’єктів будівництва, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, керуючись наказом Мінрегіону України від 27.07.2018 №196 «Про внесення змін до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.08.2018 за №931/32383, статтею 25, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розмір кошторисної заробітної плати у 2019 році, який враховується при визначенні вартості об’єктів будівництва, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, на рівні від 5500 до 7800 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.
  1. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій Вугледарської міської ради (Дятлов).
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко), постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко), постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене