Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення Вугледарської міської ради «Про затвердження Порядку визначення  плати  за  тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади»

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному сайті Вугледарської міської ради https://vugledar-rada.gov.ua/ в підрозділі «Проєкти та аналіз регуляторного впливу» підрозділу «Регуляторні акти» розділу «Документи» оприлюднено проєкт рішення Вугледарської міської ради «Про затвердження Порядку визначення  плати  за  тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу.

Проєкт розроблено відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067, статті 16 Закону України «Про рекламу» з метою визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади.

Розробником регуляторного акта є відділ містобудування та архітектури Вугледарської міської ради.

Термін подання пропозицій (зауважень) — протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення в друкованому засобі масової інформації.

Пропозиції (зауваження) можна подавати у письмовій формі чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Зауваження та пропозиції надавати:

в письмовій формі - за адресою 85670, Донеька область, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16

в електронній формі - на електронну пошт: vmr@vugledar-rada.gov.ua

Контактний телефон: 0627364054.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456