ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

м. Вугледар                                №

З метою покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів в галузі охорони здоров’я Вугледарської міської територіальної громади, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження керівника міської військово-цивільної адміністрації  від 26 листопада 2021 року № 2/200-21/д «Про визначення здійснення керівництва», керуючись пунктом 1 частини першої статті 4, пунктами 4, 8 частини третьої статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити міську цільову програму «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» для забезпечення надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення» на 2022 рік» (додається).
  1. Визначити, що джерелом фінансування даної програми є бюджет Вугледарської міської територіальної громади в сумі 1 567 900грн.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА.

Керівник  міської

військово-цивільної адміністрації                                           Сергій НОВІКОВ

наказ керівника

міської військово-цивільної

адміністрації

МІСЬКА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА

Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Бюджетного кодексу України; Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»; «Про місцеве самоврядування в Україні»; Наказу Міністерства фінансів України та Міністерства охорони здоров’я України від 26 травня 2010 р. № 283/437 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Охорона  здоров'я»; Наказу Міністерства фінансів України від 27 липня 2011 року № 945 «Про затвердження Примірного переліку результативних показників бюджетних програм для місцевих бюджетів за видатками, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів»; Наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 р. №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення».

Мета програми

Метою програми є підвищення якості та загальної доступності медичних послуг, недопущення заборгованості по оплаті енергоносіїв.

Завдання і строки виконання  програми

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв комунального некомерційного підприємства «Центр первивинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» для забезпечення надання медичних послуг за програмою державних  гарантій медичного обслуговування населення.

Строки виконання програми – 2022 рік.

Заходи та напрямки виконання програми

Забезпечення  покриття вартості комунальних послуг.

Очікувані результати

Обсяги та джерела фінансування

Фінансування цієї програми здійснюватиметься у межах затверджених бюджетних призначень згідно із розписом бюджету Вугледарської міської територіальної громади на 2022 рік та  інших коштів, не заборонених законодавством України, у розмірі  1 567,9 тис. грн.

Протягом року обсяг фінансування програми за рахунок надходжень коштів загального фонду бюджету громади може змінюватись відповідно до наказу керівника військово-цивільної адміністрації про внесення змін до міського  бюджету .

Головним розпорядником бюджетних коштів та виконавцем програми є виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Контроль за реалізацією заходів програми

Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно із розподілом обов’язків.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на комунальне некомерційне підприємство  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради».

Після закінчення встановленого строку виконання Програми КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» складає інформацію про результати виконання програми і подає на розгляд керівнику міської військово-цивільної адміністрації у місячний термін після закінчення встановленого строку її виконання.

Програму «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» для забезпечення надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення» на 2022 рік» підготовлено КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради».

Головний лікар

КНП «ЦПМСД Вугледарської міської ради»                           Наталія СОСЮРА

до міської цільової програми

«Оплата комунальних послуг