ПРОЄКТ

Волноваського району ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Керівника міської ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНої АДМІНІСТРАЦІї

м. Вугледар                             №

Про затвердження міської цільової програми «Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» по Вугледарській міській територіальній громаді на 2022 рік»

З метою систематизації даних та належного моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів та підвищення енергетичної ефективності будівель установ і закладів бюджетної сфери Вугледарської міської територіальної громади, доступу до системи «Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» та її технічної підтримки, відповідно до Закону України «Про енергозбереження», Указу Президента України від 16 червня 1999 року №662/99 «Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами», розпорядження Кабінету Міністрів України 26 квітня 2017 року №732-р «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», керуючись пунктом 1 частини 1 статті 4, пунктами 2, 8 частини 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити міську цільову програми «Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» по Вугледарській міській територіальній громаді на 2022 рік» (додається).
  2. Визначити, що джерелом фінансування міської цільової програми є міський бюджет в сумі 25,2 тис. грн.
  3. 3. Координацію роботи з виконання цього наказу покласти на управління міського господарства Вугледарської міської ради (Мироненко).
  4. 4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міського голови Євгена МАТВІЄНКА.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                               Сергій НОВІКОВ

наказ керівника міської

військово-цивільної адміністрації

.12.2021 №

Міська цільова програма

1. Загальні положення

Міська цільова програма розроблена відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», Указу Президента України «Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів із впровадженням систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах».

Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» (далі - Система) - це платформа для щоденного моніторингу споживання енергоносіїв в бюджетних та інших установах, призначенням якої є аналіз щодо споживаємих ресурсів у розрізі кожного об'єкту (закладу), де впроваджено Систему, з можливістю контролю базового рівня споживання, лімітів та інших контрольних параметрів, прогнозування споживання або економії ресурсів, відстеження фактичної економії та інших заходів.

1. Мета програми

Здійснення заходів з енергозбереження.

1. Завдання і строки виконання програми

Забезпечення справедливої трансформації вугільної галузі та підвищення ефективності управління традиційними електричними ресурсами.

Строки виконання програми – 2022 рік.

1. Заходи та напрямки виконання програми

Технічна підтримка, що дозволяє аналізувати використання ресурсів, розрахувати ліміти та норми споживання.

1. Очікувані результати

Очікувані результативні показники наведено у додатку до міської цільової програми «Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» по Вугледарській міській територіальній громаді на 2022 рік», що додається.

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування програми буде здійснюватися в межах бюджетних призначень міського бюджету.

Головним розпорядником бюджетних коштів за цією програмою є управління міського господарства Вугледарської міської ради. Загальний обсяг фінансування –  25,2 тис. грн.

1. Контроль за реалізацією програми

Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює перший заступник міського голови.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на управління міського господарства Вугледарської міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми управління міського господарства Вугледарської міської ради у місячний термін складає інформацію про результати виконання програми і подає її на розгляд керівнику міської військово-цивільної адміністрації.

Міську цільову програму «Автоматизована інформаційна система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» по Вугледарській міській територіальній громаді на 2022 рік» підготовлено управлінням міського господарства Вугледарської міської ради

Начальник управління міського

господарства Вугледарської міської ради                   Ярослав МИРОНЕНКО

до міської цільової програми