brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2019                                                 №

м. Вугледар

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Висвітлення діяльності Вугледарської міської ради та її виконавчих органів друкованими засобами масової інформації», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Висвітлення діяльності Вугледарської міської ради та її виконавчих органів друкованими засобами масової інформації» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич