Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

                                                      м. Вугледар                    №                        

Про заборону використання піротехнічних засобів на території Вугледарської міської територіальної громади на період проведення Новорічних та Різдвяних свят

З метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян, попередження нещасних випадків, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 2 пункту 2 статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Заборонити використання салютів, піротехнічних сумішей і виробів, феєрверків загального та професійного користування на території Вугледарської міської територіальної громади на Новорічні та Різдвяні свята.
  2. Відділенню поліції №2 Волноваського РВП ГУНП в Донецькій області (Шепота) забезпечити виконання пункту 1 цього рішення.
  3. Відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій міської ради (Дятлов) провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств ресторанного господарства та надати їм копію цього рішення.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділення поліції №2 Волноваського РВП ГУНП в Донецькій області (Шепота)  та відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Тищенко).
  5. Рішення виконавчого комітету міської ради від 28 грудня 2018 року №573 «Про використання піротехнічних засобів на території м. Вугледара на період проведення Новорічних та Різдвяних свят» вважати таким, що втратило чинність.

Керівник Вугледарської міської

військово-цивільної адміністрації

Волноваського району Донецької області                           Сергій НОВІКОВ

Нещодавно розміщене

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)