р/н 18327

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.   .2018 №____________

м. Вугледар

Про внесення змін до Інформаційних і Технологічних карток адміністративних послуг за суб’єктами надання адміністративних послуг - виконавчими органами Вугледарської міської ради, затверджених рішенням міської ради від 21.04.2017 №7/15-25

Відповідно до статті 8 Закону України від 06.09.2012 №5203-VI «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», враховуючи лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради від 24.10.2018 «Щодо переліку адміністративних послуг, Інформаційних та Технологічних карток адмінпослуг» та керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Інформаційних і Технологічних карток адміністративних послуг, за суб’єктами надання адміністративних послуг - виконавчими органами Вугледарської міської ради, затверджених рішенням міської ради від 21.04.2017 №7/15-25, такі зміни:

1.1 Затвердити Інформаційні і Технологічні картки адміністративних послуг відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (додаються), а саме:

1.1.1 «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт).»

1.1.2 «Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт).»

2. Відділу з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг розмістити Інформаційні картки відділу державного архітектурно-будівельного контролю на сайті Виконавчого комітету Вугледарської міської ради в розділі «Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара».

3. Координацію з виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                             А.Ю. Сілич