р/н 18316

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

_______2018№

м.Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.03.2018 №7/28-64 «Про затвердження міської цільової програми «Наша школа» на 2019-2022 роки»

У зв'язку із зміною загальної кошторисної вартості проекту міської цільової програми «Наша школа» на 2019-2022 роки та з метою створення оптимальних і якісних умов для занять фізичною культурою та спортом в дитячо-юнацькій спортивній школі Вугледарської міської ради Донецької області, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 21.03.2018 №7/28-64 «Про затвердження міської цільової програми «Наша школа» на 2019-2022 роки», а саме:

1.1.Пункт 2 рішення викласти в новій редакції:

«2.Визначити, що джерелом фінансування даної програми є:

- інші джерела – 13230,0 тис.грн.»

1.2. Міську цільову програму «Наша школа» на 2019-2022 роки викласти в новій редакції (додається).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

рішення міської ради

21.03.2018 №7/28-6

(в редакції рішення міської ради від   2018 №7/37- )

Міська цільова програма

«Наша школа» на 2019-2022 роки»

1.Визначення проблеми, на розв’язання якої направлена програма

Будівля дитячо-юнацької спортивної школи було побудована у 1989 році. Будівля характеризується значною кількістю вікон великого розміру. Дах плоский з м’яким покриттям. Теплопостачання будівлі забезпечується від міської котельні та власною електрокотельнею. Відсутня ізоляція труб опалення та гарячого водопостачання по всьому підвалу. Труби пошкоджені корозією.

Температура у спортивних залах нижча за нормативну, що призводить до захворювання вихованців.

Система центрального опалення знаходиться у незадовільному стані. Внаслідок  довгострокової експлуатації радіатори забруднені м’якими та твердими відкладеннями, що приводить до зниження тепловіддачі. Для отримання економічного ефекту необхідно провести капітальний ремонт будівлі школи, внутрішніх та зовнішніх мереж, приміщень.

Басейн дитячо-юнацької спортивної школи є єдиним у місті Вугледарі. За час експлуатації басейну плитка почала відпадати, система підігріву полів, вентиляції, опалення та конструктивні елементи зношені та потребують заміни.

Ремонт надасть можливість використовувати басейн в різних напрямках оздоровлення дітей та надання платних послуг для населення.

2.Мета програми

Основна мета програми – створення комфортних умов для навчально-тренувальних занять вихованців та оздоровлення населення міста; популяризація здорового способу життя.

3. Основні шляхи і способи розв’язання проблем

забезпечення та створення оптимальних сприятливих умов для навчально-тренувальних занять;

надання якісних послуг з оздоровлення населення міста;

забезпечення доступності оздоровчих послуг для різних категорій дитячого населення.

4. Завдання, заходи і строки виконання програми

Основні завдання та заходи програми:

капітальний ремонт будівлі дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара шляхом утеплення стін, даху пенополістірольними плитами;

встановлення системи автоматики на ВЕН установках;

ремонт системи опалення та гарячого водопостачання дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара;

ремонт басейну, яка вимагає заміну приточно-витяжної вентиляції;

ремонт внутрішніх приміщень, спортивних залів;

ремонт внутрішніх та зовнішніх мереж.

Строки виконання програми – 2019-2022 роки

5.Очікувані результати

В результаті реалізації завдань і заходів Програми передбачається:

термомодернізація будівлі площею 2000 м2;

економія тепла на 20%;

Створення комфортних умов для занять фізичною культурою та спортом.

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансове забезпечення програми здійснюється в межах асигнувань передбаченим міським, обласним та державним бюджетами, а також із інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Головним розпорядником бюджетних коштів є міський відділ освіти.

Розпорядником бюджетних коштів є дитячо-юнацька спортивна школа Вугледарської міської ради Донецької області.

Розподіл фінансування по заходах міської цільової програми «Наша школа» на 2019-2022 роки наведені у додатку до програми (додається).

1. Контроль за реалізацією заходів програми

Загальний контроль за реалізацією заходів програми здійснює міський відділ освіти. Координація роботи з виконання заходів програми покладається на дитячо-юнацьку спортивну школу Вугледарської міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми дитячо-юнацька спортивна школа складає інформацію про результати виконання програми і подає її на розгляд міської ради у місячний термін після закінчення встановленого строку її виконання.

Секретар міської ради                                                         В.В.Іваницький

Міську цільову програму «Наша школа» на 2019-2022 роки підготовлено дитячо-юнацькою спортивною школою Вугледарської міської ради Донецької області

Директор дитячо- юнацької

спортивної школи Вугледарської

міської ради Донецької області                                           М.Г.Сорока

до міської цільової програми «Наша школа» на 2019-2022 роки

Розподіл фінансування по заходах міської цільової програми

«Наша школа на 2019 – 2022 роки

№ з/п Назва заходу Джерело фінансування, тис.грн. Прогноз і обсяг фінансування, тис.грн.
Державний бюджет Міський бюджет Інші джерела
1. Капітальний ремонт будівлі дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара (термомодернізація) - - 3387,0 3387,0
2. Капітальний ремонт приміщень, внутрішніх та зовнішніх мереж дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара: - - 9843,0 9843,0
  Реконструкція системи опалення та гарячого водопостачання дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара; - - 3443,0 3443,0