ПРОЄКТ

р/н 20351

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м. Вугледар

Про безоплатну передачу приміщення розташованого за адресою:

Розглянувши клопотання Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» від 23.11.2020 № 02-03/658371, керуючись статтею 327 Цивільного Кодексу України, статтею 137 Господарського Кодексу України, наказом Міністерства фінансів України від 27.05.2000 № 92 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.05.2000 за № 288/4509, статтями 17 та 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно приміщення, розташоване за адресою:
    м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 3 від управління міського господарства Вугледарської міської ради Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради».
  2. Визначити, що приміщення розташоване за адресою:
    м. Вугледар , вул. 13 Десантників, 3 передається Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» на праві оперативного управління.
  3. Керівникам Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра) та управління міського господарства Вугледарської міської ради (Мироненко) створити відповідні комісії для здійснення приймання-передачі основних засобів, зазначених в пункті 1 цього рішення.
  4. Доручити головному лікарю Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» Сосюрі Наталії Миколаївні подати документи для державної реєстрації права оперативного управління на приміщення, розташоване за адресою: м. Вугледар , вул. 13 Десантників, 3.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бочков) та постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич