ПРОЄКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______________ 2020  № ____

м. Вугледар

Про присвоєння ІI групи за оплатою праці керівних працівників КЗ «Вугледарський міський центр культури»

Розглянувши інформацію начальника Вугледарського міського відділу культури і туризму про присвоєння ІI групи за оплатою праці керівних працівників КЗ «Вугледарський міський центр культури», відповідно до наказу Міністерства культури України від 18.10.2005 № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» (зі змінами), наказу управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації від 08.12.2015 № 102 «Про показники для віднесення до  груп за оплатою праці керівних працівників клубних закладів центрів культури і дозвілля, парків культури і відпочинку», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти ІI групу за оплатою праці керівних працівників КЗ «Вугледарський міський центр культури».
  2. Начальнику Вугледарського міського відділу культури і туризму (Чумакова) встановити посадові оклади керівним працівникам та внести зміни до штатного розпису КЗ «Вугледарський міський центр культури» з 01.11.2020 року в межах затвердженого фонду оплати праці.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В., на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник).

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич