ПРОЄКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.    .2020 №___

м. Вугледар

Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара при старостинських округах Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади

З метою впорядкування та поліпшення якості надання адміністративних послуг, створення сприятливих умов для реалізації фізичним та юридичним особам їх конституційних прав, свобод і законних інтересів у Вугледарській міській об’єднаній територіальній громаді, відповідно пункту чотири статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 року №5203-VІ, статті 18 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 20.02.2013 №118 (зі змінами) та керуючись статтями 26, 54ˡ, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара у приміщенні Павлівського старостинського округу Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: с.Павлівка, вул.Шевченка,68.
  2. 2. Утворити віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара у приміщенні Степненського старостинського округу Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: с.Степне, вул.Центральна,1а.
  3. Абзац 2 пункту 3.1 розділу 3 Структура Центру «Положення про Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара» затвердженого рішенням Вугледарської міської ради від 20.03.2020 №7/56-17 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара» викласти у новій редакції:

«Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі, територіальних підрозділах або віддалених робочих місцях Центру звертається до адміністратора (посадової особи Вугледарської міської ради), який організовує надання адміністративних послуг.»

1. Доповнити пункт 6.13. «Забезпечувати на території відповідного старостинського округу:» розділу 5 «Обов’язки старости» «Положення про старосту села (сіл) Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар», затвердженого рішенням міської ради від 11.10.2019 №7/48-8 абзацом 7 такого змісту:

«Організація надання адміністративних послуг та виконання обов’язків адміністратора віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг».

1. Старостам для організації роботи віддаленого робочого місця адміністратора та забезпечення надання адміністративних послуг:

5.1 Керуватися рішеннями Вугледарської міської ради від 20.03.2020 №7/56-17 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара» та від 28.07.2016 №7/6-33 «Про затвердження Регламенту Центра надання адміністративних послуг м.Вугледара у новій редакції» (зі змінами).

5.2 Організувати надання адміністративних послуг відповідно до Переліку, який затверджено рішенням Вугледарської міської ради від 24.07.2020 №7/59-25 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара, із розподілом за суб’єктами надання адміністративних послуг» за виключенням послуг державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань; державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; послуг територіальних органів виконавчої влади, інших державних органів.

5.3 Здійснювати часи прийому суб’єктів звернень згідно пункту 2 розпорядження міського голови від 07.05.2019 №87/1-19-д «Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара та часів прийому суб’єктів звернень».

1. Суб’єктам надання адміністративних послуг, визначеним у Переліку, забезпечити подання до старостинських округів Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади затверджені в установленому порядку Інформаційні картки адміністративних послуг, для забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на відділ з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг міської ради (Пугач), координацію – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Вербовський), контроль – на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Романенко).

Міський голова                                                                    А.Ю.Сілич