ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

76сесія7скликання

РІШЕННЯ

19.11.2021                                      м. Вугледар                           № 7/76-46

З метою дотримання законодавства під час розроблення і затвердження документу державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Вугледарської міської  територіальної громади на 2022 рік», керуючись статтями 1, 2, пунктом 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську цільову програму «Проведення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Вугледарської міської територіальної громади               на 2022 рік» (додається).
  2. Визначити, що джерелом фінансування міської цільової програми є міський бюджет в сумі 16,5 тис. грн.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій міської ради (Дятлов).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Максима ВЕРБОВСЬКОГО та постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                     АндрійСІЛИЧ

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.docx)Додаток.docx