ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

76сесія7 скликання

РІШЕННЯ

19.11.2021                                      м. Вугледар                           № 7/76-41

Про утворенняуправління «Центр надання адміністративних послуг Вугледарської міської ради»

З метою реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг на території Вугледарської міської територіальної громади, враховуючи пункт 2 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», статтю 81, частинупершу статті 87 Цивільного кодексу Українита керуючись статтею 25, частиною чотири статті54Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворитиуправління «Центр надання адміністративних послуг Вугледарської міської ради» у статусі юридичної особи публічного права.
  1. Повне найменування юридичної особи – УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

1. Скорочене найменування юридичної особи – УПРАВЛІННЯ «ЦНАП ВМР»
  1. Місцезнаходження юридичної особи – вулиця 30-річчя Перемоги, будинок 16, місто Вугледар,Волноваський район, Донецька область, 85670
  1. Передати функції та повноваження відділу з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг і відділу державної реєстрації Вугледарської міської ради до управління «Центр надання адміністративних послуг Вугледарської міської ради».
  1. Начальнику управління «Центр надання адміністративних послуг Вугледарської міської ради» здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи.

7.Координацію з виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Вербовський).

1. Контроль покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський) та комісію з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими організаціями ( Романенко).

Міський голова                                                                    Андрій СІЛИЧ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456