ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарський міський відділ культури і туризму оголошує про продовження конкурсу на посаду директора Вугледарської міської бібліотеки для дітей на 10 календарних днів до 30 липня 2016 року.

Формування конкурсної комісії продовжено до 30 липня 2016 року.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

-незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

-члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

-члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Вища освіта; стаж роботи у сфері бібліотечної справи не менше трьох років; володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-  копія документа, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту;

-  два рекомендаційні листи довільної форми;

-  мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Інформація, що стосується умов праці, фінансову звітність за попередній бюджетний період, інформація про матеріально-технічну базу закладу культури, додається:

Умови праці

Інформація про матеріально-технічну базу

Фінансову звітність закладу за 2015 рік

За довідками звертатися до Вугледарського міського відділу культури і туризму: вул. 30-річчя Перемоги, 2 тел.: 6-56-19. Е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.