22 січня, біля пам’ятника Шевченку Т.Г., відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Урочистості відкрив Гімн України. З вітальним словом до учасників мітингу «Україна є, була і буде!» звернувся міський голова Сілич А.Ю. До підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю поклали квіти представники делегацій органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою і секретарем Вугледарської міської ради, вугільних підприємств міста на чолі із заступниками директорів підприємств, громадської організації «Союз ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)» на чолі з головою Геращенком В.Л., представники бюджетних установ і закладів, комунальних підприємств на чолі з їх керівниками, представники учнівської молоді, громадськості.

Крім низки тематичних заходів, які пройшли у закладах культури і закладах освіти з нагоди Дня Соборності України, учнівська молодь міста підготувала до свята відеовітання та провела учнівський флешмоб «Україна єдина!» (http://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/pro-misto/video).