brend1

22 березня місто Вугледар відвідала начальник управління сім'ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької ОДА- Лілія Золкіна, де провела зустріч з представниками служб міста та громадських організацій, що працюють в напрямку протидії домашньому насиллю. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання роботи, перспектив створення в місті соціальних об'єктів для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Очильниця управління також провела особистий прийом мешканців міста, яким було надано консультативну допомогу з вирішення проблемних питань.

Не залишились остронь і перспективи розвитку молодіжного та жіночого руху у місті, облаштування вільного простору для молоді та проведення заходів з національно - патріотичного виховання. Саме такий спектр питань обговорено з міським головою Андрієм Сіличем та заступником міського голови Андрієм Бочковим. Було знайдено багато точок дотику щодо шляхів розвитку даних напрямків, взаємодії міської влади та управління сім'ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької ОДА.

Лілія Золкіна окремо відзначила позитивну роботу в частині розвитку Вугледарського міського молодіжного центру «Мікс», який на сьогодні є другим у Донецькій області, після обласного, комунальним закладом.

22 01

22 02

22 03

16 березня 2019 року міський голова Андрій Сілич разом з Головою Донецької ОДА Олександром Куцем і директором департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Сергієм Натрусом відвідали відремонтовані і оновлені очисні споруди міста Вугледара, які тепер цілком відповідають вимогам сучасних природоохоронних та екологічних стандартів.

Забруднення навколишнього середовища, відсутність капітального ремонту, інші проблеми, що накопичувались протягом п’яти десятків років, в будь - який час могли привести до екологічної біди.

Реконструкція очисних споруд міста та заміна старого обладнання стали можливими тільки за підтримки і фінансування екологічного фонду Донецької обласної державної адміністрації.

Більше 33 мільйонів гривень було спрямовано на відновлення відстійників, насосної станції рециркуляції мулу, станції мулової води, осучаснення і заміни вузлів, ремонту електромережі.

Відтепер стічні води, які потрапляють до річки Кашлагач, цілком безпечні і не отруюватимуть навколишнє середовище.

Напередодні Дня працівників житлово - комунального господарства Олександр Куць відзначив грамотами Донецької ОДА працівників КП «Водоканал» Вугледарської міської ради.

18 01

18 02

18 03

07 06

07 07

8 березня

Чудовим святом української пісні та справжнім подарунком напередодні 8 березня став творчий вечір вокального ансамблю «Берегиня» під управлінням Ольги Варецької, що відбувся 06 березня 2019 року в концертній залі міського культурно - дозвіллєвого центру.

Звітний концерт «Берегиня скликає друзів» нікого не залишив байдужим, даруючи справжню радість і насолоду. А рівень майстерності вокального ансамблю змогли оцінити і гості міста - творча делегація на чолі з директором департаменту культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації Аліною Певною.

Вітаючи колектив, міський голова Андрій Сілич висловив слова щирої подяки за доставлене задоволення та побажав подальшої творчої наснаги і нових успіхів!

07 01

07 02