brend1

14 листопада, напередодні Дня студента, до Вугледарської міської ради завітала студентська молодь Вугледарського коледжу. Під час зустрічі з міським головою Андрієм Сіличем були обговорені питання муніципального менеджменту, Стратегії розвитку міста тощо. Студенти мали змогу поставити до головної посадової особи територіальної громади питання та отримати відповіді щодо розвитку міста, вищої освіти, кадрового резерву посадовців місцевого самоврядування, створення умов для дозвілля молоді, медичного обслуговування та інші.

Треба відзначити, що багато хто зі студентів, учасників зустрічі, не просто мають бажання засновувати і розвивати власні ініціативи, а вже сьогодні втілюють у життя власні проекти, що покращують якість життя в рідному Вугледарі.

Вітаючи молодь з Днем студента міський голова висловив впевненість, що саме нинішні студенти, енергійні, ініціативні та креативні, стануть майбутніми лідерами змін в нашому місті, що невдовзі саме вони, майбутні управлінці і депутати, розбудовуватимуть сучасну Україну!

На останок учасники зустрічі досягли домовленості щодо продовження спілкування в такому форматі.

16 01

16 02

16 03

07 листопада до міста завітали представники відомих європейських компаній, таких як NEFCO (Фінляндія), ENSI (Норвегія), SWECO (Швеція), Garde Consulting (Данія).

Перші результати співпраці у місті з цими європейськими партнерами – термодернізація НВК «Мрія», продовження робіт з енергоефективності загальноосвітньої школи №2.

На порядку денному робочого візиту до Вугледара – новий проект з енергоефективності. Під час зустрічі з міським головою, керівниками бюджетних і комунальних підприємств було обговорено один з етапів проекту «Модернізація вуличного освітлення у Вугледарі».

Міський голова висловив слова вдячності європейським партнерам за співробітництво і допомогу, а також готовність до подальшої співпраці за проектами енергоефективності та енергозбереження.

ф1

ф2

ф3

В рамках виконання завдань за призначенням в складі Операції об’єднаних сил, в невеличкому шахтарському місті Вугледар Донецької області розпочав свою діяльність один із підрозділів Збройних Сил України.

Цей не численний військовий організм, завдання якого полягають у своєчасному логістичному забезпеченні українських підрозділів, був лише нещодавно сформований. Проте, особовий склад має значний досвід, неодноразово виконував подібні завдання на Донбасі.

Рівень дисципліни військовослужбовців, розуміння дотримання правил поведінки у громадських місцях та поваги до місцевих мешканців – є на досить високому рівні.

А перші позитивні враження про місто Вугледар, які виникли у наших військовослужбовців – це чистота та порядок на вулицях, вічливість та привітність мешканців міста.

– Ми постійно вживаємо вичерпних заходів щодо організації безпеки мирного населення та захисту громадян, – відзначив командир військової частини. – Сподіваємось на те, що найближчим часом наш підрозділ та військовий колектив стане невід’ємною частиною громади Вугледара.

26 01

Завдяки Меморандуму «Поліпшення доступу до безпечної питної води» між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і КП «Водоканал» Вугледарської міської ради , спільні плани продовжують реалізовуватися.

Наприкінці минулого тижня, Дитячим фондом ООН місту був наданий. екскаватор «JCB», в якості гуманітарної допомоги. Крім того, підприємство планує отримати спеціальний автомобіль для перевезення аварійно-відновлювальної бригади, станцію для зварювання пластикових труб, електролізну установку знезараження води гіпохлоридом натрія.

Завдяки такому поповненню парку ремонтної техніки та обладнання, аварійні бригади зможуть набагато швидше виконувати ремонтні роботи на водопровідних мережах, що дозволить підвищити стійкість постачання питної води населенню міста Вугледара.

Колектив КП «Водоканал» ВМР висловлює величезну подяку ЮНІСЕФ за надану техніку.

23 01

23 02