Вкладення:
Скачати цей файл (рішення 35.docx)рішення 35.docx

pozdr

14 серпня 2018 року Олександр Куць здійснив робочу поїздку до міста Вугледара, під час якої очільник області відвідав державне підприємство «Шахту імені М.С. Сургая», де ввели в експлуатацію 19 східну лаву пласту С11 потужністю 1,67 метрів. Вітаючи гірників із запуском в роботу нової лави, Олександр Куць побажав подальшої плідної роботи на благо держави.

Також, під час перебування у місті, голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА ознайомився із станом реалізації інфраструктурних проектів.

Особливу увагу було приділено огляду Вугледарського навчально - виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад), де триває комплекс робіт з реконструкції закладу. Під час спілкування з підрядниками та адміністрацією школи, очільник області особливо наголосив на необхідності прискорення темпів внутрішніх робіт, додержання термінів їх завершення до початку нового навчального року.

За підсумками відвідання ще одного інфраструктурного об’єкту – очисних споруд міста Вугледара, - Олександр Куць окреслив терміни закінчення робіт з реконструкції першої черги - середина жовтня поточного року.