Довкілля

04 01

DSC6609

27 березня 2018 року відбулася розширена апаратна нарада при міському голові. Під час наради були розглянуті питання щодо Програм житлово-комунального господарства, які заплановані на 2018 рік у місті Вугледарі, щодо інвестиційних проектів, які заплановані для реалізації у місті на 2018 рік та щодо ходу реалізації проектів та Програм в соціальній сфері у 2018 році.

За підсумками наради міський голова Сілич А.Ю. надав відповідні протокольні доручення.

27 01

Весна – час пробудження природи, час оновлення життя, час кохання та самих прекрасних квітів. І не випадково, саме на початку весни, ми вітаємо наших жінок, адже вони втілюють у собі саму весну. Ваша сонячна енергія і життєдайна сила, щира душа і яскрава посмішка, ніжність і турбота надихають нас, чоловіків, на нові звершення і досягнення.

Нехай кожен день дарує вам увагу і турботу рідних, добробут і затишок вашим домівкам, впевненість у майбутньому, а життя наповнюється лише яскравими фарбами.

Бажаємо гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і миру. Віри! Надії! Любові!

Міський голова                                                Андрій Сілич

квіти